Ładowarka do padów Xbox One PDP Ultra Slim Charger System w praktyce.

1. Czy kiedykolwiek miałeś wrażenie, że właściwe ułożenie kontrolera bezprzewodowego w doku ładowarki zajmuje zbyt wiele czasu? 

Drop & charge, upuść i ładuj. Dzięki magnetycznym portom w PDP Gaming Ultra Slim Charge System Xbox One możesz rozpocząć ładowanie w mgnieniu oka! Umożliwia to automatyczne wyrównanie dokowania; magnesy dociągają kontroler do wyżłobionych portów. Dokowanie pada jest banalnie proste i intuicyjne. Ładowarka przypomina swoim kształetem zgrabną podstawkę, czym odcina się od przyjętego do tej pory kanonu. Wskaźniki LED z przodu dadzą Ci znać, kiedy możesz wrócić do gry. 

2. 100% kontroli i funkcjonalności. Jedną z bolączek stacji dokujących jest brak właściwej przyczepności do podłoża. Ładowarka do padów Xbox One, Xbox One S - System Ultra Slim Charge PDP Gaming - zapewni Ci 100% jakości. Dzięki materiałowi mikro-ssącemu na spodzie stacji dokującej nie musisz się więcej martwić o stabilność. 

3. Wygląd, stylistyka i ornamentyka. Kinowe, nastrojowe ledy, zielone (wersja Xbox One) lub niebieskie (wersja PS4), otaczające bazę wykorzystują technologię automatycznego przyciemniania, gdy w pomieszczeniu zmniejsza się strumień świata. Efekt poziomej, ledowej poświaty, jest bardzo atrakcyjny. Smukła i nowoczesna konstrukcja systemu doskonale komponuje się z samą konsolą i otoczeniem. Slim = 2 cm wysokości, 6 cm szerokości, 19 cm długości. W zestawie znajdują się również dwa akumulatory o pojemności 1100 mAh i dwie czarne zaślepki.  

4. Po sukcesie popularnej ładowarki na licencji Energizer, zespół PDP wypuścił na rynek zupełnie odmieniony i ulepszony produkt. Wybierz ten innowacyjny sytem już dziś. Do wyboru są dwie wersje: ładowarka do padów Xbox One PDP Ultra Slim Charger oraz ładowarka do padów PS4 PDP Ultra Slim Charger System.